Mu Hck

Mówiny tu o hackach do MU Online


#1 2008-04-08 15:24:05

Annubiiss

Moderator

13667242
Skąd: Piława Górna
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 55

Vaul Bug

Bug na posnoszenie itemków do +13 etc.
Cytat:
1.No wiec moze zaczniemy od tego, iz bug nie dziala na wszystkich servach 1.02d, dziala na
wiekszosci prywatnych i na oficjalnych takich jak Mobius, Global czy FreinzMU nie
zadziała(choć tego na tych servkach nie testowałem). Jedyne co dowiedzialem sie o tym bugu z
zagranicznych forów o hakach do mu było jak zrobic item +13 i item ancient reszte rozkminilem sam:]

2.No więc może na początek opisze zbugowane sloty w valucie, uwidoczni nam to ponizszy screen: Obrazek


Widzimy iż na tym screenie zaznaczyłem rozne sloty zakreslajac na okolo nich kolorem
kwadrat (prostokąt), specjalnie zaznaczyłem różnymi kolormi aby łatwiej było wytłumaczyć.
Wszysykie wspołrzedne liczone sa od góry:p czyli slot w prawym gornym rogu ma
współrzedne (1,1)[1-czyli kolumna, 1-czyli rzad]

a)Czerwony(wsp. 4-5,1-4) służy on do podnoszenia lvlu itemków na +0 lub +5 lub +9 lub +13

b)Pomarańczowy(wsp 2-3,1-4) służy on do zmieniania itemków w ancit itemki. UWAGA!! exc
itemki takze mozna zmienic w ancient itemki!! wtedy bede EXC ancientami^^

c)Zielony(1-2,5-6) tutaj nalezy położyc ancient item. Ten kwadrat jest najważniejszy w całym
zestawieniu gdyż wszystkie akcje przechodza przez niego

d)Żółty(5-6,9-10) tutaj należy położyć ancient item (potrzbene do zmienianai itemków w ancienty)

e)Niebieski(3-4,1-4) tutaj kładziemy item który chcemy zamienic w volcano armor, lub któremu chcemy nadać opcje +20

f)Różowy(5-6,7-8) tutaj wkładamy ancient item z opcja increase'cos tam' +5 aby uzyskac
volcano armor

g)Brązowy(3-4,8-9) tutaj wkładamy jakikolwiek ancient item, w celu uzyskania opcji+20

UWAGA !!! ISTNIEJA RÓWNIEŻ INNE ZBUGOWANE POLA!! KTÓRYCH TUTAJ NIE
OPISAŁEM ZE WZGLĘDU BEZPIECZEŃSTWA (POTRAFI SIE BLOKNĄĆ CAŁY VAULT
W TEN SPOSOB ŻE SIĘ NIC NIE WYJMIE!! ALE ROWNIEZ SA KWADRATY ZBUGOWANE
KTORE TAKZE POMAGAJA ALE NIE ZAMIESZCZAM ICH TU GDYŻ PEŁNIA ONE IDENTYCZNA
FUNKCJE JAK TE CO PRZEDSTAWIŁEM ACZKOLWIEK WYMAGAJA WIECEJ ZABAWY:P

3.Teraz wkładamy 2 ancient itemki (DOWOLNE!!! NIE MUSZĄ BYĆ TAKIE JAK MOJE!! LECZ
NAJLEPIEJ ABY ZAJMOWAŁY 4 POLA [kwadrat] gdyż z innymi itemkami typu ancient ringi czy tez
wielkie bronie trzeba mącic gdyz lewy gorny rog takiego itemku musi byc w lewym gornym rogu
naszego kolorowego kwadratu ). Trzeba zauważyć iż każdy ANCIENT ITEM posiada opcje:
INCREASE XXXXXX +Y

xxxxx = tu jest nazwa statu ktory sie zwieksza np strenght czy tez vitality ale to nie ma
najmniejszego znaczenia wiec tu moze byc dowolny stat.

yy = jest to liczba o jaką dany Ancient Item zwiększa stat. Może ona wynosić +5, +10 i +15. I w
przeciwieństwie do nazwy statu ta wartosc bardzo duzo wnosi do naszego "EDYTOWANEGO" itemu.
Odpowiedni +5 odpowiada za podniesienie lvlu itemku do +5np FP helm +0 zostanie podniesiony na +5,
opcja +10 podnosi lvl itemu na +9!! co jest bardzo przydante gdyz takie itemki jak Medale czy tez
hertsy lub Boh mozna zamienic dzieki temu w BOK+2 gdyz wlasnie ten item ma 9lvl:P, OPCJA +15
sprawia ze item dostaje opcje +13!
http://img415.imageshack.us/img415/3650/24gl.jpg

A to 2 item który w moim przypadku włożyłem:
http://img317.imageshack.us/img317/408/33eq.jpg

I TERAZ UWAGA spojrzcie sie najpierw na screen tutaj wystaarczy jakikolwiek (4 sloty:P) ancient
item z jaka kolwiek opcja +5,+10 czy tez +15 roznicy to nie robi:p

A teraz spojrzcie sie na item na 1 screenie: jest na nim Increase vitality+15 czyli item którego lvl
bede podnosil bedzie posiadal lvl+13!! gdyby tam było Increase Vitality+10 to dany litem ktory bym
edytowal posaidalby lvl+9!!! dlatego jest wazne aby sie zastanowic jaki ma byc lvl naszego itemku i
wlozyc odpowiedni ancient:P

4.Ok teraz zademonstruje na przykładzie jak zedytowac item kro po kroku:p no wiec tak w moim
przypadku chce 'Volcano amor+10' zmienic w 'Ancient Volcano armor+13'.Wkładam item w
czerwony prostokąt(który służy do podnoszenia lvlu itemku:p):
http://img317.imageshack.us/img317/3797/47sk.jpg

Widac wyrażnie w ktore miejscie włożyłem ten item i możecie sobie sprawdzic czy oby
napewno dobrze ułożyliscie ancient itemki!!
Teraz wychodzicie z Vaulta! i po chwili wchodzicie do nie go spowrotem.... waszym oczom
ukazuje sie magiczny widok(zapamiętajcie ten 1 raz:P) item odziwo jest na poziomie+13!!!:

PRZED:
http://img362.imageshack.us/img362/1274/55aj.jpg

PO:

http://img362.imageshack.us/img362/4130/68wh.jpg

5.Teraz bedziemy nasz 'Volcano armor+13' zmieniać w 'Ancient Volcano Armor+13', w tym celu
nasz item ustawiamy w pomarańczowym prostokącie:

http://img107.imageshack.us/img107/8666/79ot.jpg

Znowu wychodzimy na chwilke z vaulta i wchodzimy spowrotem i znouw widzimy magiczny widok:

http://img107.imageshack.us/img107/1272/88pz.jpg

I oto w taki sposób doszliśmy do 'Ancient Volcano Armor+13' ^_^

UWAGA!! Item któremu nadajemy ocpje Ancient przejmuje opcje increase "cos tam" +x od
itemku ancient ktory znajduje sie w zóltym kwadracie.

6.Dodawanie do itemku opcji +20. Chodzi o to iz niemozna tym bugiem dodac opcji+28 ^^ ale
mozna za to +20 a to zawsze cos:D no wiec wkładamy item w ktorym chchemy zmienic
ocpje na +20 w niebieski kwadracik, zaś w brązowy kwadrat wkładamy jakikolwiek item
ANCIENT ( musi byc ancient:p)

I TUTAJ UWAGA SEPECJALNIE NAPISAŁEM O TYM PRZED 7 PUNKTEM GDYŻ MUSZE
WAS OSTRZEC ŻE ZAWSZE JAK DODAJECIE OPCJE+20 UPEWNIJCIE SIE ZE W MIEJSCU
ROŻOWEGO KWADRACIKA NIE MA ŻADNEGO ITEMU !!!! DOSŁOWNIE ZADNEGO GDYZ
WASZ ITEM ZAMIENI SIE W COS INNEGO!!! TAK WIEC ZAWSZE SPRAWDZAJCIE CZY
MIEJSCE ROZOWGO KWADRATU JEST PUSTE A GDY JEST DOPIEOR WTEDY
ZACZYNAJCIE DODAWAĆ OPCJE+20!!

Ok no wiec jak jzu wszytko dobrze zrobicie to wychodzicie z valuta i tu jest zmiana!! okazuje sie
ze nie mozna wyjac itemu z dodana opcja +20 ze skrzyni!! ale nie martwcie sie wystarczy
zmienic polozenie itemu ancient z brazowego kwadratu w jakies inne (najlepij do inventory
przeniesc:p) i wyjsc z valuta i spowrotem wejsc i wszytko powinno byc juz ok:D wasz item
powinein byc+20 i powinniscie miec mozliwosc wyjecia go z valuta.

7.A teraz cos waznego jak zrobic item "VOLCANO ARMOR" z jakichkolwiek :
-pantsow
-glovsow
-bootów
-armoru

Helm, tarcze, bronie dadza nam bron typu BLADE zamaist armoru exc volcano.

Iitem exc volcano armor który bedziemy tworzyć przejmuję opcję itemku z ktorego bedziemy
go tworzyc!!! tak wiec ja dla przykładu włożyłem w niebieski prostokąt item exc bronze
pants+luck+reflect+defense sucess rate+7+12 a w efekcie otrzymalem
exc volcano armor+7+12+luck+reflect+defense sucess rate czyli takie same opcje tylko ze
item zamienil sie w exc volcano w ten sposob uzywajac all bugow pokolei mozemy zrobic
sobie exc volcano armor+13+20+zajebiste opcje!! a nawet jak nie gramy MG to taki item
zawsze mozemy sprzedac i duzo kamieni za niego wziasc:D

Ok no wiec zaczynam tłumaczyc, wlozcie item ktory chcecie zamienic w volcano armor w w
niebieski prostokat, a w prostokąt fioletowy(różowy) włożcie ancient item ale ten itemek musi
miec opcje "INCREASE 'COS TAM' +5" !!!!!!!!!! inaczej wyjdzie wam cos dziadowego item
ancient z opcja+15 daje spirit armor(sword of salamander) a z opcja +10 plate
armor(double blade) jezeli w tym fioletowym kwadracie polozymy item nie ancient to
otrzymamy armor bronze(kris)!!!

No wiec gdy juz wszystko dobrze wlozycie jak zawsze musicie wyjsc z valuta i wejsc
spowortem:p

TO JEST BAAAAAAARDZO WAZNY TEKST [; ~!!!!!!!!!!~

chodzi o to abysice unikali wkładania jakiegokolwiek itemku w rozowy kwadrat wtedy gdy
niechchecie uzsykac volcano armor dlatego iz zawsze dobry item moze wam sie zamienic
w cos bez wartosci[; wiec uwazajcie.

8.Ok teraz kilka słów wytłumaczeń dla osób które tego nie zrozumiały do końca.
Zauwazylciscie że prostokaty w ktorych umieszczamy itemki maja 8 pol!!! a armor który ja
dla przykładu wkładałem ma 6 pol!!! no wieć chodzi o to że najważniejszy jest kwadracik w
lewym górnym rogu każdego prostokąta!!. czyli jeżeli bedziecie wkładac ringa aby go
ulepszyc to w lewym gornym rogu tego prostokata. to samo tyczy sie broni zajmujacych 1
pole szerokosci , wkaldamy po lewej stronie prostokata tak ze gorny czubek naszej broni
bedize w lewym gornym rogu tego prostokata. To samo tyczy sie wingów np dla BK lewy
gorny rog wingow ma byc w lewym gornym rogu tego prostokata i nie martwcie sie ze np.
wingi wystaja za ten prostokat.



UWAGA
NIE PONOSZĘ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA STRACONE ITEMY POPRZEZ TĄ
METODĘ, ZA ZBANOWANIE KONTA PRZEZ JAKIEGOŚ ADMINA aNI ZA ZNISZCZENIE
KOMUŚ SERVKA DZIEKI TEMU BUGOWI. UŻYWAJCIE GO ROZWAŻNIE BO TATKO
SZYBKO WYJDZIE ŁATKA NA TO.


mam trzy przykazania których się trzymam na forum
1.słuchaj torexxl
2.słowo Admina jest rozkazem
3.nawet jeśli nie chcesz te słowo musisz wypełnić 

Offline

 

#2 2009-03-30 14:09:04

pete1987

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-30
Posty: 1

Re: Vaul Bug

Obrazka nie ma:(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
AP 30- Apart OH Traditional House with Amazing Veranda Relikwiarz posnet kasa fiskalna