Mu Hck

Mówiny tu o hackach do MU Online


#1 2008-04-08 13:25:59

Mr.Hell

Administrator

8590371
Skąd: Piława Górna
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 103

Catastrophe v0.1

Catastrophe v0.1


Jest to najnowszy hack generalnie do ZhyperMU ale wystarczy znać IP i port własnego serwera i też powinno działać  .


MOŻLIWOŚCI:
-Autokill (Moby & Players) Boby padają przed tobą na kolana - wystarczy iść a wszystkie dookola gina
-Autologin
-Auto Pickup podnosi: JOL, Chaos, Soul, Zen. Co najlepsze teleportuje się w dowolne miejsce tam gdzie spadł Soul itp. i go zabiera (nikt nie jest wstanie wokol ciebie zabrac ci Jaweli  )
-TELEPORT W dowolne miejsce na mapie (Nie dajesz rady na Kantru, a chcesz dojść do bramy ktora prowadzi do Elpis u której zmienisz GemStone na Jawel of Harmony, wystarczy że teleportujesz się pod samą brame omijając wszystkie moby  Namiary na Bramę w Kantru PM ME)
-Teleport Back (gdy zginiesz teleportujesz się w miejsce w którym zginąłeś)
-Przyechwytuje bądź wysyla pakiety (C1 C2 C3 C4) Czyli teoretycznie możesz nim tworzyć dowolny item np. Wingi 3lvl (wymaga dość zaawansowanej wiedzy [HEX]) -W fazie TESTÓW - w praktyce nie działa (Underhill)
-Rozdawanie punktów (boska rzecz)



INSTRUKCJA:
1.Wypakowujemy Catastrophe gdziekolwiek 
2.Odpalamy Catastrophe
3.Dajemy na miary na Main.exe
4.Start Proxy & Sart Game
5.Potem wybieramy HitCount wpisując %hc xxx (np. %hc 200) - nie polecam dawać więcej niż 300 ze względu na częste DC /Underhill
6.CTRL+DEL wł/wył zabijanie mobów, CTRL+END wł/wył zabijanie Playerów
5.Miłego Hackowania



POLECENIA:
/request off (koniec z dręczącymi pytaniami noobów o party  )
%hc X (zmień ilość udzrzeń na X)
%attack nazwa (atakuje postać np. %attack Mioodek30)
%addstr X / %addagi X / %addvit X / %addene X (rozdaj X ptk. do siły,szybkości,życia,energii)
%gt X Y , %goto X Y (teleportuj się do X Y)
DOWNLOAD

http://www.sendspace.pl/file/1W3ZQfaJ/

działa, ale na kopiowanie (zabawa z pakietami) nie liczcie, niezła instrukcja - troche poprawiłem czytelność + 50 k-ZEN dla tego pana:)


Jeśli mój post ci pomógł daj mi punkcik !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa